Wybrane Realizacje

Zobacz też publikacje i teksty copywriterskie >

 Klient

 

>>>>

Zlecenie

 

Apsys 

 

   Apsys - pierwsza i jedna z największych sieci centrów handlowych. Zlecenie Intendo, dotyczyło przygotowania strategii dla Apsys. Na zlecenie Agencji Reklamowej YC, Intendo przeanalizowało kilkudziesięciostronicowy brief, dziesiątki stron badań typu Exit Poll i Net Promoter Score, dostarczonych przez Klienta. Powstała strategia, którą Intendo przedstawiało firmie Apsys. Intendo konsultowało też projekty w trakcie pracy grafików. Agencja wygrała przetarg na obsługę centrów handlowych.

 

Agencja_Reklamowa_YC

 

  YC to śląska Agencja Reklamowa, prężnie rozwijająca się, obsługująca m.in. Biedronkę. YC zleciła Intendo własne portfolio w myśl zasady, że z boku widać więcej i trafniej.

 

 

plejada_sosnowiec

 

 Plejada Sosnowiec to duże centrum handlowe w Sosnowcu. Intendo przygotowało analizę komunikacji dla centrum na zlecenie YC i zaprezentowało pomysł na nową komunikację po rozbudowie centrum.

 

 

 

  Wish to najdłużej działający i największy w Polsce dystrybutor zielonej kawy odchudzającej. W tym projekcie zadanie Intendo polegało na zdefiniowaniu kluczowych informacji dla Klientów i dostarczeniu firmie atrakcyjnych tekstów do sklepu internetowego.

 

 

 

 

 

    Kelton to jeden z największych polskich producentów sprzętu kulturystycznego i fitness. Priorytetem firmy w ostatnich latach jest wysoka jakość produktów. Po diagnozie komunikacji i analizie rynku dostarczonej przez Intendo, w firmie została podjęta decyzja o budowie nowego sklepu internetowego.

 

          

                   Engram

 

  Instytut Edukacji Engram szkoli dzieci, nauczycieli i osoby dorosłe m.in. w w technikach skutecznego uczenia się i w języku angielskim metodą Colina Rose. Intendo przeanalizowało pracę zespołu i przygotowało raport z materiałem szkoleniowym. Na tej podstawie przeprowadziłam dwudniowe warsztaty z przemówień publicznych dla kilkunastoosobowego działu PR w firmie.

 

 

 

 

   PR Club to krakowska Agencja Public Relations. Intendo wsparło PR Club w badaniu możliwości reklamowych i PR
w internecie, dla jednego z kluczowych Klientów firmy.

 

 

las_palmas

 

   Las Palmas to jeden z największych klubów fitness i studio solarium na lokalnym rynku. Diagnoza potrzeb wykazała konieczność wdrożenia działań, przeciwdziałających spadkom sprzedaży usług. Dzięki współpracy z Inspire Art powstało dynamiczne logo i nowa szata graficzna.

 

 

Zobacz też publikacje i teksty copywriterskie >

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu