Ciekawe?

Anna Meller

GSM. 600 230 595
skype: am_intendo
gg: 47127722


View Anna Meller's profile on LinkedIn

wyślij e-mail

Opinie

YC

 

 

   "Agencja YC Sp. z o. o. rozpoczęła współpracę z Anną Meller w zakresie tworzenia strategii związanych z komunikacją marketingową i akcjami promocyjnymi w 2011 roku.

   Dzięki tej współpracy agencja z powodzeniem pozyskała i zrealizowała kilka dużych projektów dla Klientów takich jak: APSYS MANAGEMENT, PLEJADA SOSNOWIEC i innych.

   Anna Meller stworzyła także kluczowe dla YC założenia dot. prezentacji portfolio firmy. Z przyjemnością Annę Meller mogę polecić jako godnego zaufania partnera biznesowego."

   Tadeusz Cymer, Viceprezes YC Sp. Z o.o.

 

Do zadań Pani Anny należało zbudowanie strategii marketingu i PR oraz wspieranie bieżących działań prosprzedażowych oddziałów firmy, zlokalizowanych na różnych rynkach w Polsce. Pani Anna posiada dużą wiedzę teoretyczną, popartą doświadczeniem, co potrafiła przełożyć na skuteczne działania z zakresu marketingu. Wszechstronna wiedza, duża kreatywność i umiejętność wychodzenia poza schematy to cechy, które szczególnie zasługują na polecenie we współpracy z Panią Anną. Proponowane rozwiązania, metody diagnozy rynku oraz sposób realizacji projektów, weryfikowany raportami efektywności, spełniły oczekiwania Murapol S.A.

Michał Sapota, Vice Prezes Zarządu Murapol S.A."Współpraca z Intendo rozpoczęła się od spotkania w miłej atmosferze, na którym omówiliśmy konkretnie i rzeczowo zakres prac, jakie są przed nami. W kolejnych etapach praca przebiegała szybko i sprawnie a analizy były przeprowadzane wnikliwie.

Pani Anna Meller jest najbardziej konkretnym marketingowcem, z jakim mieliśmy okazję pracować i od pierwszego spotkania wykazywała się wysokimi kompetencjami z marketingu.

Dlatego podjęliśmy decyzję o powierzeniu Intendo roli Project Managera w kolejnym projekcie – w otwarciu nowego sklepu internetowego firmy Kelton (w trakcie realizacji).”

Wojciech Gaudnik, właściciel Kelton

Suit2Suit

 

 

   „Raport Intendo w postaci spostrzeżeń i wniosków okazał się niezwykle użyteczny dla Suit2suit. Pomógł nam dostrzec niespójność przy tworzeniu graficznego wizerunku sklepu oraz całej marki Suit2suit. Dzięki licznym porównaniom do konkurencyjnych sklepów mogliśmy lepiej zdefiniować odbiorcę / klienta naszego sklepu, a to w znacznym stopniu ułatwiło prace grafików komputerowych. 

   Usługa Intendo pozwoliła nam uniknąć zbędnych kosztów w postaci błądzenia i tworzenia na tzw. ‘wyczucie’. Inwestycja w tego typu usługę umożliwia inwestorowi tworzenie według spójnej strategii marketingowej. Bardzo polecam taka usługę przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac nad strona internetową / sklepem internetowym.
Obecnie marka suit2suit jest na ostatnim zakręcie przed rozpoczęciem sprzedaży swoich garniturów.

   Raport Pani Anny Meller zdecydowanie przyspieszył prace na projektem oraz poprawił jakość oferowanych przez nas usług. Bardzo polecam Intendo ze względu na profesjonalizm, efektywność i szybkość realizacji.”

Jakub Golata, Managing Director

Anglosas

 

 

   "W okresie od  I do III 2013 roku Szkoła Języków Obcych współpracowała z p. Anną Meller w zakresie doradztwa marketingowego. P. Meller przeprowadziła dla szkoły 2 badania Mystery Shopping,€“ jeden wykonany był wśród szkół lokalnych na terenie Skawiny, a drugi - sprawdzający usługi biznesowe na terenie Krakowa oraz Małopolski.

   Oba badania zostały wykonane z należytą starannością oraz wniosły wiele cennych informacji o konkurencji oraz ich technikach sprzedażowych. Pozwoliło to Szkole Anglosas na poprawienie jakości przygotowywanych ofert oraz zwiększenie konkurencyjności na lokalnym rynku."

Renata Tarnopolska, dyrektor

Las Palmas

 

   "Moja współpraca z Panią Anią była na bardzo profesjonalnym i pełnym zrozumienia dla potrzeb klienta poziomie. Uważam, że Pani Ania ma bardzo dobre wyczucie co do tego, jak daną branżę najlepiej poprowadzić z marketingowego punktu widzenia.

   Jeżeli chodzi o sam kontakt, to nie było żadnych opóźnień, chyba, że
z mojej winy. Bardzo polecam usługi Pani Ani."

Agnieszka Serafin Las Palmas


   "Współpraca z Panią Anną Meller układała się znakomicie. Intendo
w sposób profesjonalny podeszło do problemu, który wiązał się
z opracowaniem i przeredagowaniem opisów na stronie. Pani Anna zaczęła od określenia grupy klientów, analizy rynku polskiego
i zagranicznego, i następnie stworzyła oryginalne i ciekawe teksty.

   Polecamy i w przyszłości będziemy na pewno jeszcze korzystać z usług firmy Intendo.
 Z poważaniem"

Tomasz Kaczmarczyk, właściciel Wish (dystrybutora produktów firmy Leptin)

b2b

 


   "Mogę z całą pewnością polecić firmę Intendo jako partnera biznesowego.

   Na szczególne uznanie zasługuje wiedza pani Anny Meller oraz jej wyczucie indywidualnych potrzeb klientów. Wysoko oceniam usługi Intendo i polecam tę firmę wszystkim, którzy pragną doskonalić wizerunek własnej firmy."

Diana Karczewska, właściciel B2B

just_home

 

 

    "Dzięki współpracy z Panią Anną Meller zrobiliśmy duży krok
w kierunku realizacji projektu. Jej rady były dla nas bezcenne i pozwoliły profesjonalnie przygotować się do wyzwań, jakie przed nami czekały.

   Pozyskane informacje wykorzystujemy z powodzeniem również
w podstawowej działalności samego biura."

Mikołaj Karolewski, Doradca ds. Rynku Pierwotnego Just Home

 

 

 

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu