Copywriting - Portfolio

Anna Meller - wybrane teksty copywriterskie/PR:

 

Zobacz też realizacje marketingowe >

 

Wehikuł młodości w Kielcach (publikacja GW i naszemiasto.pl)

A gdyby tak wygrać walkę z czasem? Powiedzieć stop starzeniu się skóry i w naturalny sposób pielęgnować młodość do późnych lat... A wszystko łagodnie, w zgodzie z naturą, bez chirurgicznych cięć. Obudzić potencjał do zdrowienia, jaki drzemie w każdym z nas.

 

Brzmi magicznie, ale jest w pełni realne. Ma naukowe podstawy teoretyczne i udowodnioną skuteczność działania w praktyce. Tym rytuałem piękności – jest Manualna Plastyka Twarzy. Zabieg, który dociera metodycznie do wszystkich tkanek – do skóry, powięzi, mięśni i okolic kości – wprowadzając w nie nowe życie.

Więcej>

Chrońmy nasze DNA

Najnowsze badania naukowe udowadniają, że słońce chroni nas przed takimi chorobami, jak grypa, rak, czy nawet stwardnienie rozsiane (SM). Z drugiej strony naukowcy udowodnili, że nasze życie w murach i za szybami, skutecznie pozbawia nas naturalnej energii słonecznej. Warto się więc opalać, ale jak robić to mądrze?

Słońce na szczęście

Jak wynika z badań naukowych, człowiek do prawidłowego funkcjonowania hormonów potrzebuje, przynajmniej 15-minutowej kąpieli słonecznej każdego dnia. Tym czasem szyby przez które patrzymy na świat, skutecznie blokują dostęp słońca do skóry. Zamknięci większość czasu w biurach, mieszkaniach i autach, nie dajemy sobie szans na naładowanie naszych baterii słonecznych.

Więcej>

Czy te oczy mogą kłamać? (blog BBE)

Oczy to strategiczna sfera ciała, budująca nasz wizerunek. Jak mówi powiedzenie, oczy są zwierciadłem duszy. Do tego otulonym niezwykle delikatną oprawą, bo skóra przy oczach jest cienka jak papier. Za to pracuje z niezwykłą intensywnością, gdyż człowiek mruga średnio ok. 13.000 razy na dobę!

Oczy zdaniem psychologów kłamać nie potrafią. W ich okolicy mamy ok. 150 różnych mięśni, czułych na emocje. O ile gesty ciała możemy kontrolować, o tyle trudno panować nad wyrazem oczu, bo tak wielkiej ilości, tak delikatnych mięśni, kontrolować nie sposób. Do tego czynniki zewnętrzne, takie jak  słońce, wiatr, zmęczenie czy zły stan organizmu odbijają się na naszych powiekach w postaci, opuchnięć, sińców, zaczerwienienia i zmarszczek.

Więcej>

Acai Power Plus dla smukłej linii (publikacja DZ)

Czy połączenie takich smaków jako wino, czekolada i winogrona może skutecznie odchudzać? Oczywiście! Bo tak właśnie smakuje jagoda Acai.  Badania wykazują silne właściwości odchudzające i antyoksydacyjne tej jagody. Acai Berry jest jedną z wartościowszych i skuteczniejszych substancji, stosowanych w odchudzaniu. Warto przyjrzeć się wynikom badań, którym Acai Berry została poddana w ostatnich latach.

Acai Berry to owoc wymagający, rosnący w kiściach, w Dżungli Amazońskiej.Swoje prozdrowotne właściwości zachowuje jedynie przy zastosowaniu wysokiej jakości procesów technologicznych, które pozwalają wydobyć z jagód to, co wartościowe.

Więcej>

Olej kokosowy zdrowia Ci doda (publikacja DZ)

Olej kokosowy to bomba kaloryczna, ale nie bójmy się o figurę bo to bomba niezwykle przyjazna ciału i zdrowiu. Regularnie spożywany daje udokumentowaną badaniami skuteczność w odchudzaniu i lepsze zdrowie.

Olej kokosowy polecany jest szczególnie osobom, które mają problemy z nadwagą. Z badań naukowych, przeprowadzonych w Brazylii wynika, że spożywanie dziennie 30ml oleju powoduje znaczną redukcję wagi, szczególnie w przypadku otyłości brzusznej.

Więcej>

Hit sezonu - lampy z naklejkami ściennymi (publikacja DZ)

Kilka minut wystarczy, by odmienić wnętrze i nadać mu całkiem inny klimat. Nie wymaga to remontu, ani dużych nakładów finansowych. Ta prosta sztuczka dotyczy jednego z ważniejszych elementów wystroju wnętrza – lampy.

W sztuce wystroju wnętrz, oświetlenie odgrywa najważniejszą rolę. Dobrze dobrane, maluje światłem  przestrzeń, eksponując zalety pomieszczenia i dyskretnie kryjąc szczegóły, które chcemy schować przed okiem odwiedzających.

Więcej>

Owce chronią przed rakiem (publikacja DZ)

Baranina jest skuteczna w profilaktyce raka. W skład mięsa owczego wchodzi substancja o silnych właściwościach antyrakowych. Ale czy w Polsce można dostać zdrową, smaczną baraninę z gwarancją jakości?

Górskie owce kojarzą się nam głównie z podhalańskimi oscypkami i kożuchami. Jest ich coraz mniej na górskich łąkach, gdyż moda na naturalne owcze skóry odchodzi do lamusa. Tym czasem oprócz mleka i wełny, barany są na świecie hodowane dla bardzo wartościowego mięsa i cenione przez smakoszy.

Więcej>

Kwas chlorogenowy – mistrz odchudzania (publikacja DZ)

Kwas chlorogenowy – ważny składnik obecny w kawie i śliwkach, został przez naukowców wzięty pod lupę w ostatnich latach. Okazuje się, że kwas chlorogenowy zmniejsza wchłanianie cukru, dzięki czemu wpływa na szybką i skuteczną redukcję kilogramów oraz chroni przed cukrzycą.

Badania jednoznacznie stwierdzają dobroczynne działanie kwasu chlorogenowego na ludzki organizm. W raporcie z badań można przeczytać, że jest on obiecującym orężem do walki z otyłością.

Więcej>

Wnętrza ubrane w promienny zapach (blog BBE)

Wnętrza projektowane są z myślą o tym, by koić i wyciszać, albo wręcz przeciwnie wyzwalać energię i sprzyjać życiu towarzyskiemu. Pięknie zaprojektowane wnętrza łączy jedno – uwodzą  nasze zmysły interesuącymi kształtami, ciekawymi kolażami barw, zapraszającymi do dotyku tkaninami. Dobre wnętrza angażują nasze zmysły w taki sposób, by zaznaczyć w naszej świadomości swoje terytorium, ale i nie zmęczyć. Dobre wnętrza koniecznie muszą spełniać jeszcze jeden warunek. Jest nim odpowiedni zapach.

Po profesjonalnych systemach oświetleniowych i systemach nagłośnienia, w nowoczesnych wnętrzach przyszedł trend na profesjonalne produkty zapachowe...

 

 

Zobacz też publikacje i teksty copywriterskie >

Serwis używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Aby dowiedzieć się więceji przeczytaj naszą politykę prywatności.

Świadomie akceptuję zapisywanie cookies (małe pliki tekstowe) z tego serwisu na moim urządzeniu